רשימת קניות לכלב חדש

מהם 8 הדברים הראשונים המומלצים ביותר לקנייה לגור כלב חדש?

כאשר מביאים הביתה גור חדש זה תמיד מרגש וחגיגי. אולם בכל החגיגה יש להכין מראש את כל הדברים  "שחייבים" לרכוש לפני שמביאים את הגור הביתה.

כלוב נשיאה מפלסטיק או כלוב רשת

מפלסטיק המותאם לגודל הכלב ומאוורר או כלוב רשת גדול מברזל. הכלוב הולך להיות כלי חינוך ואילוף מספר 1 בחודשים הראשונים של גור הכלבים שלכם . זהו המקום הבטוח ביותר לגור הכלב שלכם כאשר אינכם יכולים להשגיח עליו, הכלוב ישמור על הרהיטים, הנעליים, הבגדים,השלטים הסלולרים ועל כל שאר חפצי הבית בשלמותם

אנחנו ממליצים על כלוב לגור 

 

7780678

גדר גורים או תינוקות

גדרות אלו הן כלי נהדר לחלוקת הבית ולשמור על הגור שלך בחדרים מסויימים  שקל לנקותם במקרה של "תאונות" הם גם מאפשרות לנו לעקוב אחרי הכלב בזמן שאנחנו עסוקים בפעולות הבית השונות.

גדר גורים

 

מסיר כתמים וריחות לרצפה לגורי כלבים-

מומלץ להשתמש בתרסיס מנטרל ריח שתן ומסיר כתמים לשימוש מיידי כי כמו שאנחנו יודעים "תאונות קורות." ישנם סוגים שונים של מנטרלי ריחות וכתמים. מנטרל הריחות ומסיר הכתמים  יהיה שימושי מאד גם אחרי שהגור שלך ייגמל ממתן שתן בבית.

מסיר כתמים וריחות שתן

8280439oksi

gur-3

כמות קטנה של המזון שהכלב רגיל אליו

אפילו אם אתם מתכננים לשנות את סוג המזון של הכלב (מה שאנשים רבים  נוהגים לעשות) עדיין מומלץ לעשות זאת בהדרגתיות. יש כל כך הרבה שינויים בחיי גור הכלבים שלכם בעוברו לבית החדש כך ששינוי המזון שלו בצורה מהירה עלול לגרום לקיבה עצבנית וזה ניתן למניעה. מעבר למזון חדש צריך להיות הדרגתי על ידי ערבוב של המזון הישן המוכר לקיבת הכלב עם המזון החדש ביחס של 1/3 חדש 2/3 ישן ובהדרגה במשך 10 ימים להגדיל את כמות

אנחנו ממליצים על מזונות לגורים

צלחת לאוכל ומים לגור כלבים

ברור מאליו שהכלב זקוק לכלי אוכל ושתיה משל עצמו. בבחירת צלחות הצלחות המומלצות הן צלחות נירוסטה. הצלחות ניתנות לניקיון בקלות ואפילו במדיח. קערת המים צריכה להיות יותר גדולה מקערת המזון. לרוב נמליץ לגור מזון גורים איכותי בעל רמת נעכלות גבוהה כך שכמות המזון שתוגש בארוחה תהיה קטנה ולכן מתאימה צלחת קטנה יותר מזו של המים. צלחת למים לגור כלבים צריכה להיות גדולה כי לכלב צריכה להיות גישה חופשית למים כל היום.

wrinkles-and-hanna

 

df333

משחקים בטוחים לגור כלב

משחקים ייעודיים לגורי כלבים של חברת קונג, אורקה, הרץ . יש להקפיד שגודל המשחק יהיה מותאם לגודל הכלב בשלב זה. אסור שהמשחק יכיל חתיכות קטנות שניתן לפרק וללעוס אותם וחלילה לבלוע אותם. 

קראו מאמר בנושא סוגי משחקים וצעצועים לכלבים

 

קולר ותג לשם

קולר ותג לשם הינם מוצרי חובה שיש לרכוש אותם מייד עם בוא הגור הביתה, מכיון שאנחנו לא רוצים שהם יישארו ללא אמצעי זיהוי אפילו למעט זמן. יש לזכור חהסיר את הקולר מהגור כשהוא בתוך הכלוב כדי למנוע סכנת חנק.

לבחירת קולר ותג לשם

8941190
E-luf

חטיפים לעידוד התנהגות חיובית

החינוך מתחיל מרגע הגעת הכלב הביתה. על פעולה חיובית ורצויה עלינו לתגמל את הגור כדי שיחזור על ההתנהגות הרצויה. לכן מומלץ לרכוש חטיפים קטנים מסדרת חטיפי האילוף למיניהם כמו ביל ג'ק חטיף אילוף, למשל.

לבחירת חטיפים לכלב

מהי העלות המשוערת של הקנייה הראשונית לכלב חדש?

הקנייה הראשונית כוללת ציוד שהוא קנייה חד פעמית לרוב או חד שנתית כ- 350 שח.ההוצאה על המזון הינה החל מ-100 שח תלוי בגודל הכלב ,ההוצאה על ציוד וטיפוח הינה חד שנתית לרוב כ-250 שח,הוצאה על משחקים הינה חד חודשית אינה חובה אבל מייצרת המון הנאה, אין מי שיכול לבקר בחנות ציוד לכלבים שעומד בפיתוי לקנות לכלבו משחק מגניב וצבעוני,סעיף שונות הוא סעיף רשות המיועד בעיקר למי שמאמץ גור והוא כ-250 שח. gurhadash

מה צריך להכין לפני שמביאים כלב חדש הביתה? הרשימה המלאה

ומהי רשימת הקניות שצריך לקנות לכלב חדש?

יש לכם שאלות לגבי ההוצאות הצפויות לקראת כלב חדש?

 לשאלות ופרטים נוספים אשמח שתפנו אליי כאן למטה

או
דרך דף הפייסבוק שלנו חיש חי פתרונות ושרות לכלבים וחתולים

או

דרך מוקד מומחיות הרשת של חיש חי

בטלפון   1700-70-88-88
ונשמח לסייע בכל שאלה

תגובות פייסבוק:

Leave a Comment