מזון כלבים

מזל טוב אימצת כלב והדבר הראשון שצריכים לרכוש הוא אוכל לכלב. נכנסים לחנות חיות או לאתר למכירת מזון וציוד לכלבים והמומים מהמבחר ומהשפע. איזה אוכל לכלב נבחר? מהו המזון כלבים המתאים והנכון בשבילו?
ישנו מבחר עצום של מזון כלבים בחנויות וללא ידע קודם קשה להחליט איזה אוכל לכלב לבחור.

אם התמזל מזלך והגעת לחנות אוכל לכלבים מקצועית בה למוכר יש ידע הכשרה וניסיון והוא מבין מעבר למכירה גם בהתאמת המזון לכלב שלך אז הרווחת! אם לא, אז אתה בבעיה! כי מה שהוא ייעשה זה לתת לך את המזון שהכי כדאי לו למכור באותו הרגע…

כשאתה נגש לרכישת אוכל לכלב בחנות מזון וציוד מתמחה כמו ברשת חיש חי מזון וציוד לכלבים וחתולים אתה נשאל שאלות לגבי הכלב שלך כדי להתאים לו אישית את המזון לכלב שמיועד לו ומיועד לענות על הצרכים הגופניים שלו.

השאלות שחשוב שישאלו אותך הן: גיל הכלב , רמת הפעילות שלו, גזע הכלב, ובעיות רפואיות אם ידוע שיש לו.

גיל הכלב משפיע על בחירת סוג האוכל לכלב למשל: חברה כמו פרופלן מייצרת מזון פרופלן גורים שמיועד לגיל הינקות עד שנה וחצי והמזון לכלב בגיל כזה מכיל רמות חלבון גבוהות יותר שמסייעות לגדילה של גור הכלבים מסייעת בבניית העצמות ותורמת לצמיחה בריאה של הכלב.
גם לכלב זקן יש צרכים מיוחדים וצריך להתאים לו מזון כלבים שהוא דל בקלוריות ועשיר בסיבים תזונתיים כדי שלא יעלה במשקל. אוכל לכלב כמו רויאל קנין לזקנים עשיר בסיבים תזונתיים ודל בקלוריות. מזון לכלבים זקנים מכיל גם תוספות לחיזוק העצמות.

רמת הפעילות של הכלב משפיעה על בחירת סוג האוכל לכלב.
כלבי עבודה שפעילים ספורטיבית במשך שעות רבות זקוקים למזון מיוחד עשיר בקלוריות כדי לשמור על ביצועיהם ובריאותם. עבורם מייצרים מזון לכלבים פעילים כמו פרו פלאן פרופרמנס

גזע הכלב משפיע גם הוא בבחירת מזון לכלבים בוגרים. לדוגמא, מומחים לתזונה בחנות מתמחה באוכל לכלב יודעים שכלב מסוג שרפיי , צריך לאכול מזון על בסיס כבש ואורז כגון, פרו פלאן כבש מכיון שהוא סובל מנטייה לבעיות עור כרוניות בשל קיפולי העור שלו.

ולסיום, רמת המזון כלומר, סכום הכסף שתהיה מוכן להשקיע באוכל לכלב. בחנויות תמצאו סוגי אוכל כלבים רבים ובמחירים שונים ובלי ידע מוקדם לא תדעו במה לבחור. לכן מומלץ לגשת לחנות מתמחה במזון וציוד לחיות מחמד.

תגובות פייסבוק:

Leave a Comment