אימוץ כלב – סרטון 4 איזה גזע כלב לבחור?

כיצד אדע מהו גזע הכלב המתאים לי?

 

   ישנם דברים רבים שצריך לקחת בחשבון אחרי שהגדרנו מהו אורח החיים שלנו ואיזה כלב מתאים לסגנון החיים שלנו , גור או בוגר, זכר או נקבה, גזעי או מעורב אחרי שענינו על השאלות הללו עלינו להחליט מה הגזע שאני רוצה לפני שאני לוקחת כלב

 גודל הכלב

 גודל הכלבים נע מכלב ציוואוה ויורקשייר ננסי ועד דוג דה בורדו ודני  ענק. כלבים מגיעים בכל מיני גדלים וצורות. גודל הכלב יכול להיות חלק מהמשיכה שלו. אתה צריך לבחור כלב שהגודל שלו מתאים לסביבת המחיה שלך.

 אופי הכלב

 איזה אופי של כלב אתה מחפש ? הכלב שיתכרבל בזרעותיך או כלב שיהווה שותף לריצה בפארק. עליך להחליט מה חשוב לך ולבחור בהתאם.

ניתן לאילוף

עליך לחשוב כמה חשוב לך ללמד אותו טריקים? כמה זמן תהיה מוכן להקדיש לאילוף הגור? ישנם כלבים שניתן לאלפם בקלות לביצוע  טריקים ויש כאלה שפשוט אינם ניתנים לאילוף. הבחירה שלך מה

חשוב לך.

טיפוח

 ישנם כלבים הדורשים סירוק וטיפוח הפרווה מספר שעות מידי שבוע

ויש כאלה שאינם דורשים טיפול עליך להחליט האם מתאים לך טיפול כזה בכלב? האם אתה מוכן לשאוב את השטיח מידי יום כדי להיפטר מפרוות הכלב או שממש לא בא בחשבון? תשובות לשאלות אלו יסייעו לך לבחור איזה גזע לבחור בעל פרווה ארוכה ודורש טיפוח כגון פודל, פקינז או קצרי פרווה כגון פינצר דוברמן .

 

geza

 לסיכום, לכל כלב יש את הייחוד שלו ועליך לבחור את הכלב שעונה על מיטב דרישותיך ומתאים לסביבת חייך ולאופייך ולזכור שלפעמים גם אם הכלב שייך לגזע מסויים יש לו את המוזרויות שלו והמיוחדות שלו.

 לעוד מידע וטיפים

הרשמו לרשימה החברים שלי

וקבלו טיפים ומידע שייסייעו לכם לבחור את חיית המחמד המתאימה לכם ולגדל אותה בריאה ומאושרת

ליאורה מחיש חי 

לייעוץ נוסף אשמח לעזור בעמוד הפייסבוק של חיש חי 

או דרך מוקד מומחיות שרות ההזמנות הטלפוני  

1-700-70-88-88

כתבו לי כאן למטה איזה גזע הכי מתאים לאורך חייכם?

Tags: , ,

תגובות פייסבוק:

Leave a Comment