חנות חיות

בישראל ניתן למצוא שני סוגי חנויות עיקריים לחיות:
חנויות לחיות מחמד שמחזיקות ומוכרות חיות מחמד כמו גורי כלבים, גורי חתולים, דגים וציפורים, חיות קטנות אשר תת ההתמחות שלהן היא מזון וציוד
וחנויות רבות המתמחות במכירה של מזון וציוד לחיות מחמד שזוהי התמחותם.

למה חשוב לרכוש בחנות המתמחה המזון וציוד לחיות המחמד ולא בחנויות חיות או בסופרמרקט השכונתי?

בחנויות המתמחות במזון וציוד לחיות מחמד ניתן למצוא מגוון רחב של מזון לכלבים בגילאים שונים גורים, בוגרים, קשישים, שמנים ובעלי צרכים מיוחדים. בחנויות המתמחות תמצאו מוכרים שיש להם את הידע בסוגי המזון השונים ובהתאמתם לחיית המחמד הספציפית שלכם.

בחנות המתמחה במזון וציוד לחיות מחמד מוכרת בנוסף למזון מגוון של פינוקים לכלב, חטיפים לכלב, עצמות לכלבים ביסקויטים לכלב ועוד דברים מעבר למזון לכלבים. גם כאן באה לידי ביטוי מומחיותו של מומחה בחנות מתמחה בהתאמת החטיף לצרכי הכלב לניקוי שיניים, לפינוק לאילוף ועוד.

בחנויות מזון וציוד לכלבים תמצאו גם צעצועים לכלבים מסוגים שונים המותאמים לגודל הכלב ואופיו. התאמת הצעצוע לצרכי הכלב חשובה מאד כי אם למשל נקנה בשל חוסר ידיעה צעצוע שבעינינו נראה יפה והוא גדול מידי לכלב הוא פשוט יניח אותו בצד ולא יישחק בו. או לחילופין אם נקנה צעצוע לכלב שיהיה קטן מדי עבור הכלב הוא עלול לכרסם ולנסות לאכול אותו ועלול להחנק ממנו. לכן נדרשת מומחיות של חנות המתמחה במזון וציוד לכלב כדי למנוע סענת בליעה וחנק לכלב.

בחנויות מזון וציוד לחיות המחמד תמצאו גם פתרונות לבעיות רפואיות והתנהגותיות. לדוגמא פתרונות לטפילי הקיץ, הלא הם פרעושים וקרציות. בארצנו החמה הדברת פרעושים וקרציות הינה מלחמה קבועה שכל בעל כלב מכיר והיא נמשכת כ-8 חודשים מתוך שנה שלמה כי הקייץ אצלנו ארוך מאד. מומחה בחנות מזון וציוד לכלבים ידע להתאים את סוג הטיפול ולהדריך על אופן הטיפול נגד פרעושים וקרציות על הכל ועל סביבת חיית המחמד.

לכן, לסיכום, חשוב מאד לרכוש בחנות חיות המוכרת אך ורק מזון וציוד לחיות המחמד ולא בחנות חיות שעיקר התמחותה הוא מכירת חיות. מומחה בחנות המתמחה במזון וציוד לחיות מחמד ידע להמליץ ולכוון אתכם לבחירה המתאימה לחיית המחמד שלכם.

תגובות פייסבוק:

Leave a Comment