להורי כלבים שרוצים לדעת איך לגדל כלב בריא ומאושר שיאריך שנים ויבקר פחות ככל האפשר אצל הרופא הוטרינר על ידי תזונה נכונה ומתאימה לו, משחקים להנאה,חטיפים ופינוקים

למה מגיע לי חטיף?

בעקבות הסרטון והפוסט האחרון בו גילינו אילו מזונות אנושיים רעילים לכלב ואיך מתן שאריות מהשולחן לא מומלץ במיוחד עבור החברים הכי טובים שלנו על ארבע, נשאלתי שאלות רבות ובינינו מוצדקות!!! שאלות כגון:

אז מה ליאורה, לא נפנק את הכלב שלנו? האם לא מגיע לכלב גם להנות מהחיים? האם כל הזמן הכלב יאכל רק את האוכל היבש שלו ? זה משעמם! ובקיצור:

איך בחורים חטיף לכלב

איך נפנק את הכלב בכיף ובלי דאגות לבריאותו?

ראשית, היום ישנו מגוון גדול של מזון לכלבים ולכן קל ופשוט למצוא מזון איכותי וטעים לכלב! ואפשר מידי תקופה ולא לעיתים קרובות מדי על מנת לא לשגע את הקיבה כמובן לשנות מזון .
שנית, לא אמרתי לא לתת חטיפים לכלב, להיפך, אני מאד בעד לפנק את הכלב אבל לעשות זאת בחוכמה בלי לפגוע בבריאותו ולדעת מה הסיבה לתת חטיפים ופינוקים לכלב ועל כך בפוסט הזה.

למה בעצם לתת לכלב חטיפים?


 1) לגיוון החיים:

אם הכלב שלכם אוכל רק אוכל יבש מאותו סוג , גוון יוסיף הרבה עניין ואושר. אומנם חשוב לשמור על מותג אחד עיקבי של מזון לאורך תקופה כדי למנוע הפרעות עיכול , אבל חטיף קטן מידי פעם לא מזיק. חטיפים כמו  סליקי חטיפים לכלב, בוש ביסקויטים, חטיף לכלב ביל ג'ק  ועוד מומלצים.

2) לעידוד התנהגות:

כאשר נותנים לכלב פקודה או רוצים לעודד התנהגויות חיוביות , תגמול חיובי עוזר לחיית המחמד להבין את מה שאתם רוצים שהיא תעשה.
חטיפים לכלב הם כלי אימון שימושי בתנאי שלא נותנים יותר מדי או לעיתים קרובות כל כך כי אז החטיף מאבד את השפעתו כתגמול חיובי. חטיפים מומלצים כגון: חטיף ביל ג'ק לכלב לאילוף,  חטיף פרימיו לכלב יתאימו למטרה זו ויעודדו התנהגות רצוייה./

3) לעזור במצבי לחץ וחרדה:

לאחר מחלה או פציעה חשוב לעודד את הכלב לאכול שוב. חטיף רך וקל ללעיסה יכול לפתוח את התאבון של הכלב ולהחזיר אותו לאכול נכון. במצבי לחץ וחרדה משתנים הרגלי התזונה של הכלב וחטיפים טעימים ומפנקים יכולים לעזור לו לחזור לעצמו.  חטיפים כמו ביסקויט לכלב בוש ויטליטי, חטיף רך לכלב ביל ג'ק, חטיך רך לכלב פרימיו./

4) לשמור על שיניים נקיות:

חטיפים שהם קשים ומיועדים לטיפול באבנית, נהדרים עבור ניקוי שיניים הלעיסה שלהם מסייעת להסרת אבנית ורובד חיידקים.
חטיפים כמו בוש ביסקויט דנטלי, טוייסט גרין, עוזרים ומסייעים בניקוי אבן השן./

אם כן, המגוון גדול והסיבות לנתינת חטיף רבות כיצד לבחור חטיף?

 
כאשר אנחנו בוחרים חטיף עבור הכלב יש לבחור מגוון רחב של מרקמים וטעמים

מה הם החטיפים לכלבים המומלצים שלנו ?

חטיפים רכים: סליקי רצועות בקר, סופר ליקרס,
חטיפים קשים: סדרת ביסקויט בוש,
חטיפים לפינוק ביסקויט בוש כל הסדרה,
חטיפים לניקוי שינייםבוש דנטל, מקלות פלואוריד סליקי ,
– חטיפים בטעמים שונים פרימיו ברווז , פרימיו עוף, ביל ג'ק כבד…ועוד.

לסיום, כשאנחנו נותנים חטיפים ופינוקים לכלב שלנו זה משמח את הכלב ומשפר את האינטראקציה בנינו לביניהם ומחזק את הקשר שלנו עם החברים על ארבע שלנו.

ספרו לי למה אתם נותנים חטיפים לכלב שלכם? ואיזה חטיפים הכלב שלכם הכי אוהב?

לייעוץ נוסף היכנסו לדף הפייסבוק שלנו "חיש חי פתרונות ושירות לכלבים וחתולים"

או דרך מוקד מומחיות שרות ההזמנות הטלפוני  

1-700-70-88-88

Tags: , ,

תגובות פייסבוק:

2 Responses to "למה מגיע לי חטיף?"

  • מיתר says:
Leave a Comment