להורי כלבים שרוצים לדעת איך לגדל כלב בריא ומאושר שיאריך שנים ויבקר פחות ככל האפשר אצל הרופא הוטרינר על ידי תזונה נכונה ומתאימה לו, משחקים להנאה,חטיפים ופינוקים

מהם 6 המשחקים הנבחרים לכלבים 2013

שלום לכם אוהבי הכלבים

כאן ליאורה מחיש חי  והפעם על סיכומים ומתנות לכלבים 
סוף השנה האזרחית 2013 בפתח, ורבים מאיתנו אוהבי כלבים בארץ ובעולם קונים  מתנות לכלבים שלנו ולכלבים של החברים שלנו. אין דבר המשמח אותנו יותר מאשר לשמח את חיית המחמד שלנו והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא עם צעצוע/משחק חדש לכלב.
ולכן ערכתי עבורכם את רשימת המשחקים הנבחרים לשנת 2013 לכלב
טיפול בכלב

כל השנה אני מנצלת את המומחיות שלי לעזור לקוראים שלנו לעשות את הדבר הטוב ביותר לחיות המחמד שלהם ולחיים שלהם. אני אוהבת לעקוב אחרי המוצרים הטובים ביותר,החדשים,המאתגרים לחיות המחמד להשתמש בהם ולהמליץ עליהם בפניכם לקוחותיי וקוראים יקרים. לרוב אני גם מתייעצת עם מומחים נוספים וטרינרים מאלפים ומומחי התנהגות כדי להשוות התרשמויות כדי לוודא שחיות המחמד שלכם יקבלו את הטוב ביותר . ועתה לבחירת המשחקים האהובים והנמכרים ביותר לשנת 2013

 לפעמים קשה לדעת מה לחפש במשחק טוב לכלב?

הדבר הראשון שתמיד צריך לקחת בחשבון הוא בטיחות. שהמשחק יתאים לכלב לגודלו ולאופיו ושלא יתפרק בפה וייבלע חלילה על ידי הכלב.
אחרי הבטיחות יש לחפש משחק שלא ישעמם את הכלב בקלות! משהו שיתפוס את שימת הלב שלו וייתן לו תעסוקה מעבר לדקות אחדות..
עוד תכונה שחשובה במשחק לכלב היא שהמשחק יהיה אינטראקטיבי והכלב יוכל לשחק בו גם כשאנחנו לא בסביבה כדי לשחק איתו.

כאשר אנחנו לוקחים בחשבון את כל הדרישות הללו אספנו עבורכם כל צוות חיש חי והנה 6 המשחקים המובילים לכלבים בשנת 2013.

משחק קונג הקלאסי

קונג – משחק אטרקטיבי לכלב עשוי גומי דחוס דמוי צורת קונוס. המשחק עשוי מגומי טבעי קופצני וכך מהווה אתגר את הכלב, במיוחד אם אתה מניח בתוכו חטיף. הגומי הטבעי ממנו עשוי המשחק אינו מהווה סכנה ולא יפגע בשיניי הכלב.

תמונה של משחק גומי דחוס דמוי צורת קונוס

במרכז הקונג יש חור לשם ניתן להכניס דברים האהובים על הכלב כגון: חטיף בשרי, גרגירי מזון, חמאת בוטנים, עצם וכו'…המשחק מהווה תעסוקה והנאה לכלב החשובה בעיקר כשאנו משאירים את הכלב לבדו בבית. ידוע כי בשעה הראשונה שבה הכלב נמצא לבד בבית זו "שעת הנזקים" בה בדרך כלל מתוך שעמום הכלב מכרסם והורס חפצים בבית. לכן, מומלץ מאוד לתת לו גירויים ומשחקים שיעסיקו אותו וימלאו את זמנו בנעימים
מחירי הקונג נעים מ-45 שח ועד 130 שח

קונג M לכלב עד 16 ק"ג קונג S לכלב עד 9 ק"ג קונג XS לכלב עד 2 ק"ג
קונג לכלב XXL – לכלב מעל 38 ק"ג – קונג XL לכלב עד 40 ק"ג – קונג L לכלב עד 30 ק"ג –

לצפייה בסרטון המדגים את המשחק

משחק קונג וובלר

תמונה של קונג וובלר בתחילת ההפעלה
קונג וובלר לכלבים, הוא משחק מאתגר ומעניין שמעסיק כלבים למשך זמן רב. כל מה שצריך לעשות הוא להטמין מזון או חטיפים בתוך הקונג ולתת לכלב לשחק.
הוובלר הנו כדור דמוי קונוס שבתחתיתו משקולת הגורמת למשחק להתיישר בכל פעם מחדש.

 בצידו העליון של הוובלר מצוי פתח, דרכו יכולים החטיף או גרגירי המזון לצאת מהמשחק. הכלב שרוצה את החטיף/האוכל שבתוכו מניע את המשחק, כך שההפתעה שבתוכו תצא. משחק זה יכול לעזור גם לטיפול בכלבים שאוכלים מהר מדי את האוכל מבלי ללעוס. אפשר למלא בו מזון עבור הכלב אשר יעודד אותו לאכילה איטית יותר ובריאה יותר. המשחק אידיאלי לכלבים אשר זקוקים לירידה במשקל. הקונג נפתח בקלות ויכול להכיל כמות יומית של תזונת הכלב.  איך זה עובד? הוובלר בנוי כך שהוא מתיישב קדימה עד לרגע שכף רגלו או האף של הכלב מסובבת אותו וכך מוציא את החטיף שנמצא פנים. הכלב לומד במהירות כיצד המשחק עובד והמשחק ממשיך לאתגר את כלבך בכל מצב.
קונג וובלר בינוני מתאים לכלב עד 12 ק"ג במחיר 89 ש"ח. קונג וובלר גדול מגיע גם לכלב מעל 12 ק"ג במחיר 129 ש"ח.

לצפייה בסרטון המדגים את השימוש במשחק

 משחק קונג טרקס

קונג טרקס הנו משחק צמיג אשר עמיד ללעיסה והוא נוצר על מנת לספק את חווית הלעיסה האולטימטיבית. צידי הצמיג בצורה חיצונית עבה וזאת על מנת ליצור מחסום עמיד וגמיש. הצדדים נועדו להתקפל לצורך דחיסת החטיפים או המזון לכלבך וכך נוצרת חווית הלעיסה פעילה יותר. משחק הקונג טרקס הנו מושלם למשחק קופצני לכלבך ומשחק הבאה מומלץ.
ניתן להשגה ב-2 גדלים:קונג טרקס קטן לכלב עד 13 ק"ג במחיר 65 שח, קונג טרקס בינוני לכלב 13-30 ק"ג במחיר 85 שח

משחק צמיג אשר עמיד ללעיסה

לצפייה בסרטון המדגים את השימוש במשחק

 קונג חבל חיות Kong Tugger knots.

צעצוע קונג knots לכלב הוא צעצוע רך אך חזק לכלב ולכן הנו משחק משיכה ומשחק אינטראקטיבי שמהותו כמו שאר משחקי המשיכה אשר אהובים מאוד על הכלבים. במשחק זה יש חבלי קשירה מ2 הצדדים ואותם הכלבים מטלטלים. המשחק מעניק משיכה משני הצדדים, מצידך ומפה כלבך שתופס מהצד השני. המשחק כולל גם צפצפה בתוכו לתוספת הנאה 

משחק קונג חבל חיות מהמשחק. קונג knots הוא צעצוע נפלא לכלב לשעות רבות של משחק והנאה!
מחירו 70 שח
לצפייה בסרטון המדגים את השימוש במשחק

קונג באוונזר Kong Bounzer.

משחק הקונג באוונזר עשוי מהחומר של הקונג קלאסיק גומי חזק ועמיד. המשחק מהווה תעסוקה והנאה לכלב החשובה בעיקר כשאנו משאירים את הכלב לבדו בבית. המשחק חלול וקופצני וקל לתפיסה במלתעות הכלב.
הקונג בונזר נמחץ כשנתפס ע"י הכלב וכך מוציא אוויר מהמשחק, כך מעודד את התלהבות הכלב וכמובן חוזר לצורתו המקורית. צורת הידית הקיימת במשחק מקלה על זריקתו.
קונג באוונזר נמכר החל מ-70 שח
לצפייה בסרטון המדגים שימוש במשחק
קונג אייר סקוויקר
משחק לכלב אייר סקויקר

משחק לכלב – מקל משחק קונג אייר סקויקר עוד מוצר איכות מבית kong קונג המשחק לכלב מקל סקויקר הנו עוד אחד מסדרת המוצרים דמויי כדור טניס העשויים מאותם חומרים איכותיים ואהובים על הכלבים. המקל משמש כמשחק אותו זורקים לכלב והוא רץ לתפוס ומחזיר לבעליו.  המשחק קונג אייר סקויקר מצפצף ומהווה אטרקציה לכלב ולחבריו.

 אורך המקל כ-20 ס"מ
לצפייה בסרטו המדגים שימוש במשחק

****************************************************
אני מקווה שאוסף 6 המשחקים הנבחרים לשנת 2013 ייתן לכם רעיונות לרענון משחקי הכלבים שברשותכם ,
. צלצלו עכשיו למוקד ההזמנות 1-700-70-88-88

להתראות בשנה הבאה

שלכם ליאורה

Tags: , , , , , , ,

תגובות פייסבוק:

2 Responses to "מהם 6 המשחקים הנבחרים לכלבים 2013"

  • מרדכי ונטורה says:
Leave a Comment